اپچه : برنامه ساز رایگان اندروید | ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی

اپچه : برنامه ساز رایگان اندروید | ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی سید علی ابراهیمی

اپچه : برنامه ساز رایگان اندروید

روزانه صد ها نفر برای ساخت اپلیکیشن های اختصاصی خود به توسعه دهندگان مراجعه کرده. و از ان ها درخواست ساخت برنامه های شخصی را می کنند. شاید بتوان گفت که اکثر مراجعه کنندگان طرح هایی را در ذهن خود دارند که می خواهند توسعه دهندگان آن ها را در اپلیکیشن ساخته شده قرار دهند.

برای اینکه یک اپلیکیشن یا بازی اندرویدی بسازید به دانش برنامه نویسی نیاز دارید، البته باید کمی هم از گرافیک و طراحی سر رشته داشته باشید و قطعا مسیر سختی پیش روی شما خواهد بود، اپلیکیشن اپچه نیازهای شما را به ساده ترین شکل ممکن رفع میکند و بدون اینکه از نظر فنی پیش زمینه ای داشته باشید، میتوانید اپ خود را بسازید و در مارکت های اندروید معتبر منتشر کنید، با سید علی ابراهیمی همراه باشید.

 اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی


ویژگی های برنامه اپچه

ساخت برنامه با اپچه یک کار شیرین و لذت بخش است. که شما میتوانید آن را انجام دهید، با اینکه این نرم افزار چند وقتی است. در مسیر توسعه قرار گرفته اما سازندگان خودشان را هنوز در ابتدای راه میبینند و طبق صحبت هایشان وعده داده اند. که در آینده ویژگی های هیجان انگیز دیگری هم به این نرم افزار اضافه شود، تا اینجای کار این اپ اندروید کارایی فوق العاده ای دارد و اکثر باگ های نرم افزاری آن رفع شده اند، اما اگر هنوز در تصمیم نهایی خود شک و تردید دارید، بد نیست که نگاهی به مزیت های اصلی این اپ بیندازید :

  1. رایگان بودن
  2. مناسب برای ساخت برنامه و بازی
  3. چندین قالب متنوع برای نیازهای مختلف
  4. رابط کاربری ساده و قابل فهم بدون نیاز به پیش زمینه برنامه نویسی
  5. خروجی apk
  6. کتابخانه ای بزرگ از تصاویر و فایل های چندرسانه ای
  7. قالب های مناسبتی(برای تولدها و…)

ساخت برنامه و بازی اندروید بدون کدنویسی

کارهای بزرگ از ایده های کوچک سرچشمه میگیرند، اگر یک ایده هیجان انگیز دارید که قرار است مشکلی را رفع کند یا خدمات جدیدی را به مردم عرضه کند، و فکرمیکنید برای اجرایی کردن آن به یک اپلیکیشن اندروید نیاز دارید، اپچه به شما کمک میکند که این کار را به سادگی انجام دهید.
نصب برنامه اپچه به اندازه خوردن یک لیوان آب ساده است، هیچ کار عجیبی نیاز نیست انجام دهید، به مایکت مراجعه کرده و نرم افزار را نصب می کنید، سپس مجوزهای لازم را به آن میدهید و کار را شروع میکنید.
بعد از بازکردن برنامه اپچه امکانات مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد.

قالب های رایگان اپچه

یک کتابخانه آماده وجود دارد که شامل چندین طرح پایه برای طراحی بازی و برنامه میشود، شما با انتخاب یکی از این موارد میتوانید کار را شروع کنید، و اگر به راهنمای ساده و کاربردی برنامه دقت کنید، نیازی به آموزش های جانبی نخواهید داشت، البته این اپ به قدری محبوب است که آموزش های زیادی به شکل پایه ای برای آن تولید شده و شما به عنوان یک کاربر تازه وارد می توانید ظرف چندساعت و بدون دانش کد نویسی، یک برنامه کار راه انداز برای کسب و کار خود بسازید.
آیا این مقاله برایش شما مفید بود ؟ درمورد سوپر اپلیکیشن سید علی ابراهیمی همراه بدانید !
, ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *