چگونه مصرف اینترنت را کاهش بدیم ؟ غیرفعال کردن آپدیت خودکار پلی استور

چگونه مصرف اینترنت را کاهش بدیم ؟ غیرفعال کردن آپدیت خودکار پلی استور سید علی ابراهیمی

چگونه مصرف اینترنت را کاهش بدیم ؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از خرید تلفن همراه جدید و یا پس از تنظیمات کارخانه، با این موضوع روبرو شوید که وقتی دیتا گوشی و یا وای فای را روشن می کنید. و به شبکه وصل می شوید، بصورت اتوماتیک برنامه های گوشی شما شروع به آپدیت خودکار می کنند.

زمانیکه با این پیغام روبرو می شوید، به خوبی می توانید کند شدن و سنگینی گوشی را لمس کنید چرا که میزان زیادی رم و دیتای شما را به خود اختصاص داده است. از این رو این در حالی است که شما خیلی ساده می توانید این فرایند را غیرفعال کنید.

آپدیت خودکار پلی استور

مارکت گوگل (گوگل پلی) بصورت خودکار برنامه ها و بازی های جدید را برای شما بروزرسانی میکند هرچند این قابلیت ممکن است به عنوان یک ویژگی کاربردی در پلی استور معرفی شود، اما بسیاری از کاربران بخاطر تمام شدن حجم اینترنت خود از این ویژگی شکایت دارند. با سید علی ابراهیمی همراه باشید تا نحوه غیرفعال کردن آپدیت خودکار برنامه ها در گوگل پلی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید کاهش مصرف اینترنت داشته باشید !

آموزش کاهش مصرف اینترنت

راه های زیادی برای کاهش مصرف اینترنت وجود دارد . یکی از اون راه ها ، غیرفعال کردن اپدیت خودکار پلی استور است . در دامه به غیرفعال کردن اپدیت خودکار پلی استور میپردازیم !

غیرفعال کردن آپدیت خودکار پلی استورآموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار در گوگل پلی

  1. مارکت پلی استور را روی گوشی خود اجرا کرده و با سه خط موجود در بالای پلی استور لیست منوی نرم افزار را باز کنید .
  2. در لیست نشان داده شده گزینه Settings را بزنید تا وارد تنظیمات شوید.
  3. سپس گزینه‌ Auto-update apps را باز کنید.
  4. سه گزینه به شما نمایش داده میشود. برای غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار برنامه‌ها گزینه Don’t auto-update apps را انتخاب کنید.

با انجام مراحل بالا، آپدیت خودکار در پلی استور غیرفعال شده و شما برای آپدیت برنامه‌های موجود روی اسمارت‌فون اندرویدی خود باید به صورت دستی اقدام کنید.


آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ درمورد افزایش سرعت اینترنت بیشتر بدانید !

, ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

دیدگاه‌ها

یک دیدگاه

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *