پابجی فارسی ! آموزش فارسی کردن زبان PUBG | فارسی ساز پابجی موبایل

پابجی فارسی ! آموزش فارسی کردن زبان PUBG | فارسی ساز پابجی موبایل سید علی ابراهیمی

پابجی فارسی ! فارسی ساز پابجی موبایل

پابجی موبایل – PUBG MOBILE یک بازی عالی و پرطرفدار آنلاین در سبک بتل رویال یا بقا از استودیو بازیسازی Tencent Games است. که برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی شما را در شرایط مختلفی قرار می‌دهد که در آن مهارت‌های بقا و زنده ماندن شما به طور جدی مورد چالش قرار می‌گیرند. در این آموزش برای فارسی کردن زبان پابجی با سید علی ابراهیمی همراه باشید !

معرفی بازی پابجی موبایل

شما در بازی پابجی موبایل به همراه ۹۹ بازیکن دیگر درون یک هواپیما نشسته اید و در حال انتقال به یک جزیره هستید؛ زمانی که هواپیما به بالای جزیره میرسد شما باید از هواپیما بیرون بپرید و در نقطه ای از آن فرود بیایید. اولین هدف شما در پابجی این است که زنده بمانید و در مرحله بعد حذف سایر بازیکنان تا رسیدن به پیروزی است؛ پس سلاح و تجهیزات موردنیازتان را بیابید و در ناحیه امن بازی که هر لحظه در حال کوچکتر شدن است باقی بمانید.

با کوچکتر شدن محل امن بازی، احتمال رو به رو شدنتان با سایر بازیکنان حاضر در جزیره بیشتر میشود و همین امر عطش اول شدن شما را برای اول شدن در آن دور بازی PUBG MOBILE افزایش میدهد. در طی این روند با حملات رقبا مواجه خواهید شد که در پایان هر مسابقه تنها یک نفر یا یک تیم زنده میماند و برنده میشود.

آموزش فارسی کردن زبان PUBG

در ویدیو زیر نحوه فارسی کردن زبان پابجی موبایل آموزش داده شده است.


آموزش پابجی فارسی

همانطور که میدانید در نسخه اصلی پابجی موبایل ، زبان فارسی در وجود ندارد . ولی با استفاده از ترفند های که در ویدیو بالا گفته شد ، می توانید زبان را فارسی کنید . این روش هیچ گونه بن و مشکلی برای اکانت پابجی موبایل شما ایجاد نخواهد نکرد !

آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ درمورد رفع لگ پابجی موبایل بیشتر بدانید !

, , ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *