فایل فشرده مجموعه فونت برنامه PicsArt را از جعبه دانلود فارسروید دریافت و آن را از حالت فشرده خارج کنی

  1. برنامه پیکسارت سازگار با اندروید 11 را از جعبه دانلود دریافت، نصب و اجرا کرده و از منوی موجود در پایین، گزینه Text را انتخاب کنید … پس از انتخاب این گزینه، امکان نوشتن متن برای تان مهیا می شود، چیزی بنویسید … سپس یک فلش در پایین / چپ وجود دارد روی ان کلیک کنید
  2. بعد، در صفحه بعدی یک دکمه با رنگ بنفش وجود دارد که روی آن نوشته شده : ADD FONTS … کافیست روی این دکمه کلیک کنید تا به مدیر فایل هدایت شوید و آنجا پوشه فونت که در مرحله اول استخراج کردید را پیدا و انتخاب کنید تا فونت ها وارد برنامه شوند
  3. در آخر، می بینید همه فونت ها در بخش Text موجود در منوی پیکسارت در دسترس اند و قادر به انتخاب و استفاده از آن ها خواهید بود.

آیا PicsArt امکان ویرایش ویدئوها را نیز دارد؟

بله، برنامه PicsArt امکان ویرایش ویدئوها را نیز داراست. این برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد تا تصاویر و ویدئوهای خود را ویرایش کنند و افکت‌های مختلفی را بر روی آن‌ها اعمال کنند.

با استفاده از برنامه PicsArt، کاربران می‌توانند ویدئوهای خود را با استفاده از ابزارهای متنوع ویرایش کنند، از جمله اعمال فیلترها، افکت‌ها، تغییر رنگ و کنتراست، اضافه کردن متن و استیکرهای گرافیکی و … . همچنین، این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا بخش‌های مختلفی از ویدئو را برش داده و ترکیب کنند و از آن‌ها یک ویدئوی جدید ساخته شود.

در مجموع، با استفاده از برنامه PicsArt، کاربران می‌توانند ویدئوهای خود را ویرایش کرده و آن‌ها را به صورت حرفه‌ای و با افکت‌های جالب و جذاب ترکیب کنند. همچنین، این برنامه به کاربران امکان اشتراک گذاری ویدئوهای خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف فراهم می‌کند.

تغییر رنگ لباس در picsart

برای تغییر رنگ لباس در برنامه PicsArt، می‌توانید از ابزار “رنگ” (Color Tool) استفاده کنید. با این ابزار، می‌توانید رنگ هر قسمت از عکس را تغییر دهید، از جمله رنگ لباس یا لباس‌هایی که در عکس وجود دارند.

  1. برای استفاده از این ابزار، مراحل زیر را دنبال کنید:
  2. باز کنید عکس مورد نظرتان را در برنامه PicsArt.
  3. روی دکمه ابزار “رنگ” در پایین صفحه لمسی کلیک کنید.
  4. با استفاده از ابزار “بررسی” (Eyedropper)، رنگی که می‌خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید.
  5. سپس با استفاده از ابزار “رنگ”، رنگ جدیدی که می‌خواهید برای لباس انتخاب کنید.
  6.  با استفاده از ابزار “برگرداندن” (Undo)، می‌توانید به تغییرات قبلی بازگردید در صورتی که نیاز باشد.

بعد از اعمال تغییرات، می‌توانید تصویر را ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید. همچنین، می‌توانید از ابزارهای دیگر برای ویرایش تصویر و اعمال افکت‌های دیگر نیز استفاده کنید.


نظر شما درمورد مقاله تغییر رنگ لباس در picsart چیست ؟ آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ از شما دعوت به دیدن مقاله واترمارک گذاری در picsart می نماییم !