چگونه region پابجی را به libya تغییر بدیم ؟ آموزش تغییر ریجن PUBG به لیبی !

چگونه region پابجی را به libya تغییر بدیم ؟ آموزش تغییر ریجن PUBG به لیبی ! سید علی ابراهیمی

چگونه region پابجی را به libya تغییر بدیم ؟ آموزش تغییر ریجن PUBG به لیبی !

در ویدیو بالا به آموزش تغییر ریجن پابجی به لیبی پرداختیم ! در دامه این مقاله با سید علی ابراهیمی همراه باشید تا نحوه تغییر ریجن به لیبی را بیاموزید .

ریجن پابجی موبایل چیست ؟ چطور آن را تغییر دهیم ؟

ریجن بازی پابجی موبایل نشان دهنده موقعیت مکانی تقریبی اکانت شماست . که به واسطه همان موقعیت کشور شما ، اونت ها و جوایز متناسب همان کشور را در بازی پابجی به شما نمایش میدهد !

بعضی پابجی پلیر های حرفه ای معتقدند که ریجن پابجی موبایل می تواند نقش زیادی در دریافت اسکین های پابجی و جوایز خاص داشته باشد . از همین رو اکثر افراد بدنبال تغییر ریجن پابجی به بهترین ریجن های پابجی موبایل هستند .

بهترین ریجن پابجی موبایل چیست ؟

اکثر پابجی پلیر های قدیمی معتقدند که ریجن های : ترکیه ، لیبی ، کانادا ، آمریکا ، امارات برای دریافت جوایز ارزشمند مناسب است . که بین این ریجن ها ، لیبی از همه پر طرفدار تر هست . اکثر فیلترشکن ها سرور لیبی ندارد و دسترسی و تغیین ریجن پابجی به لیبی کمی دشوار است .

اما شما میتوانید با ویدیو بالا و نحوه کار با پابجی ، ریجن پابجی را به لبیبی تغییر دهید و اسکین های کمیاب بگیرید .

چگونه region پابجی را به libya تغییر بدیم ؟ آموزش تغییر ریجن PUBG به لیبی ! سید علی ابراهیمی

آیا واقعا تغییر ریجن پابجی به لیبی در دریافت اسکین موثر است ؟

تجربه شخصی بنده ، یعنی سید علی ابراهیمی ( استریمر پابجی در آپارات ) خلاف این عمل را ثابت میکند . زیرا با گذشت ۴ سال از پابجی همچنان اسکین های سطح پایین دارم . البته خیلی از افراد معتقدند شانس اکانت هم دخیل است !


آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ نظر شما درمورد تغییر ریجن پابجی به لیبی چیست ؟ آیا تجربه دریافت اسکین با تغییر ریجن پابجی را دارید ؟ با ما به اشتراک بگذارید !

, ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *