قطع پیام تبلیغاتی ! کد قطع پیامک تبلیغاتی ! قطع تبلیغ ایرانسل و همراه اول

قطع پیام تبلیغاتی ! کد قطع پیامک تبلیغاتی ! قطع تبلیغ ایرانسل و همراه اول سید علی ابراهیمی

قطع پیام تبلیغاتی ! کد قطع پیامک تبلیغاتی !

برخی از پیامک های تبلیغاتی سیمکارت که در ساعات پایانی شبانه روز به گوشی ها ارسال می شوند اغلب حاوی مطالبی غیر واقعی و با محتوای جعلی می باشند و بیشتر مزاحمت ایجاد می کنند تا اطلاع رسانی و تبلیغات. برخی از این پیامک ها نیز با ارائه اطلاعات نادرست و کلامات کلیدی جذاب و توخالی ما را ترغیب می کنند . با سید علی ابراهیمی همراه باشید !

آموزش قطع پیامک تبلیغاتی

برای قطع کردن پیامک های تبلیغاتی، تمامی اپراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامک های مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت آنها جلوگیری می کند. بنابراین شما می توانید با استفاده از مراحل ذیل، اقدام به قطع کردن پیامک های تبلیغاتی کنید؛

۱. ابتدا #۸۰۰* (ستاره ۸۰۰ مربع) را در گوشی خود شماره کرده و دکمه Call را بزنید.

۲. در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل ۳ گزینه زیر می باشد؛

قطع تبلیغ ایرانسل و همراه اول


روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد که مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی می توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند. از این رو اگر شما از مشترکان همراه اول هستید و مایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی نیستید، می توانید عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال کنید و یا با شماره گیری دستوری #۸۹۹۹* دریافت تبلیغات را لغو کنید. همچنین می توانید با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۱تماس گرفته و درخواست غیر فعال سازی تبلیغات پیامکی سیم کارت همراه اول خود کنید.

روش قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل

اپراتور ایرانسل یکی دیگر از اپراتور معروف و البته مهم در کشورمان است که همانند سایر اپراتورها، مخاطبان متعددی دارد. از این رو اگر شما از مشتریان اپراتور ایرانسل هستید و روزانه چندین پیامک تبلیغاتی دریافت می کنید، می توانید خیلی ساده و البته سریع اقدام به غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل خود کنید. با این وجود باید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ارسال کنید تا این سرویس برای همیشه از سیم کارت شما لغو شود.


آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ درمورد آیفون ۱۳ ایرانی بیشتر بدانید !

, ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

دیدگاه‌ها

یک دیدگاه

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *