دریافت تیک آبی اینستاگرام | شرایط تیک آبی instagram – چگونه تیک آبی بگیریم ؟

تیک آبی اینستاگرام instagram

امروزه با گسترش روز افزون استفاده کنندگان از رسانه‌های اجتماعی، اینکه بتوان اکانت رسمی یک برند یا شخص مشهور را از سایر اکانت‌های فیک و تقلبی شناسایی کرد کمی دشوار است. به همین دلیل قابلیت Verified Badge در اکثر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمد که توسط آن با استفاده از یک تیک آبی می‌توان دانست که کدام اکانت، اکانت رسمی شخص یا برند مورد نظر است.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای خیلی از افراد جای سوال دارد . و معمولا به دنبال این هستند که بدانند چگونه اکانت خود را در اینستاگرام تایید کنند . تا همین سال پیش این قابلیت به روش‌های دیگری انجام می‌گرفت که افرادی برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام و گرفتن Verified Badge هزینه بالایی را از کسی که به دنبال رسمی کردن اکانت اینستاگرام بود دریافت می‌کردند.


تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی یا همان Verified Badge شامل یک آیکون در کنار نام پروفایل نمایش داده می‌شود . و نشان از رسمی بودن یک اکانت شبکه اجتماعی دارد. در هر اکانتی که این تصویر به صورت یک تیک آبی رنگ وجود داشته باشد، به این معنی است که فرد یا برند مورد نظر درخواستی را برای رسمی کردن اکانت برای اینستاگرام انجام داده است . که برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام از شما اطلاعاتی همچون نام، زمینه فعالیت و تصویر پاسپورت، گواهینامه یا هر مدرک هویتی که نشان دهد اکانت شما رسمی است اخذ خواهد شد .

درمورد جعبه سیاه اینستاگرام بیشتر بدانید !

بنابراین در حالتی که برای یک فرد یا برند چندین اکانت وجود داشته باشد . که نتوان اکانت رسمی را از اکانت فیک تشخیص داد یک راهکار مناسب خواهد بود. اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک نیز از این قابلیت برای نشان دادن اینکه اکانت مورد نظر رسمی است استفاده می‌کنند . پس میتوان گفت که داشتن تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده معتبر بودن اکانت است که مدیریت اکانت به صورت رسمی درخواستی را برای گرفتن تیک آبی پروفایل اینستاگرام ارسال کرده است. پس اگر شما هم قصد گرفتن تیک آبی اینستا هستید در ادامه به معرفی شرایط تیک آبی اینستاگرام می‌پردازم.


شرایط تیک آبی اینستاگرام

برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام شرایط پیچیده و تقریبا سختی وجود دارد. در صورتی که اکانت شما فاقد این شرایط باشد درخواست شما مبنی بر رسمی کردن اکانت مورد تایید قرار نخواهد گرفت . و تا یک ماه از رد صلاحیت گرفتن تیک آبی برای اکانت تایید شده اینستاگرام را نخواهید داشت. پس قبل از اینکه درخواستی را برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام ارسال کنید باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

  1. اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برند باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
  2. دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
  3. سومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید.
  4. و در نهایت چهارمین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما معروف باشد و توسط سایر افراد جستجو شده و فعالیت زیادی داشته باشید.

بعد از اینکه هر یک از شرایط بالا را داشته باشید می‌توانید درخواست خود را مبنی بر درخواست تایید رسمی اکانت اینستاگرام برای بخش پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید تا بر اساس شرایط بالا بررسی شده و اگر همه شرایط را داشته باشید اکانت شما تایید شود.


تیک آبی اینستاگرام instagram


آموزش درخواست تیک آبی اینستاگرام

در ابتدا این صفحه ( بالا ) یک ویدیو قرار دارد که آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام به صورت تصویری است . همچنین میتوانید طبق مراحل زیر اقدام به دریافت تیک آبی اینستاگرام کنید .

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.ذ

  1. به صفحه تنظیمات رفته و گزینه Request Verification را برای ارسال درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام به منظور Get Verified on Instagram in Bio and Story انتخاب کنید.
  2. در این صورت پنجره‌ای شما نمایش داده خواهد شد که باید اطلاعات برند یا کسب و کار آنلاین خود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه شرح خواهم داد درج کنید.

حال همانطور که مشاهده می‌کنید ابتدا آی‌دی شما در فیلد Username نمایش داده خواهد شد . که باید بررسی کرده و ببینید که دقیقا همان آی‌دی باشد که قصد رسمی کردن اکانت اینستاگرام را برای آن دارید . سپس در فیلد دوم که با عنوان Full Name قرار دارد، لازم است که نام کامل خود را وارد کنید . دقت کنید که این نام باید مطابق با همان چیزی باشد که در مدارک هویتی شما مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت درج شده باشد . در نهایت لازم است روی گزینه Choose File که در مقابل گزینه Please attach a photo of your ID کلیک کرده و تصویر شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را انتخاب کنید . برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم لازم است که از پاسپورت برای این کار استفاده شود.

آیا دریافت تیک آبی اینستاگرام قطعی است ؟

در نهایت بعد از پر کردن کلیه این فیلدها کافی است روی دکمه Send کلیک کرده . و چند روزی منتظر بمانید تا درخواست شما توسط واحد پشتیبانی اینستاگرام بررسی شود. بعد از اینکه درخواست شما بررسی شد، چه درخواست شما تایید شود و چه رد شود به صورت هشدار پیغامی در صفحه نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد شد . که با مشاهده آن می‌توانید ببینید که نتیجه درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام چه چیزی است.

لازم است بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که Instagram درخواست شما را حتما تایید کند. چرا که نشان آبی اینستاگرام تنها برای افراد مشهور، شخصیت‌های عمومی، برندهای جهانی یا اشخاصی که نام تجاری دارند، رزرو می‌شود. بر اساس اطلاعاتی که اینستاگرام در صفحات راهنمای خود برای درخواست تیک آبی درج کرده است، بررسی درخواست تایید برای تایید صحت اکانت تنها در حالتی رخ خواهد داد . که اکانت مورد نظر منحصر به فرد، کامل و برای سایر افراد قابل توجه باشد. علاوه بر این اینستاگرام تاکید دارد که اکانت تعداد فالوور بالایی داشته باشد.


تیک آبی اینستاگرام instagram


خرید تیک آبی اینستاگرام ! بازار سیاه دریافت تیک آبی اینستاگرام

احتمالا شما هم با این سایت ها مواجه شده اید که از خرید تیک آبی اینستاگرام صحبت می کنند. به هیچ وجه این کار را نکنید. این مسئله اصلا صحت ندارد. چرا که اینستاگرام با کسی فامیل نیست و راهی برای خرید قرار نداده است . و در حال حاضر در هیچ کشوری نماینده ای را برای این گونه خرید و فروش‌ها قرار نداده است . در بالا راه های زیادی گفته شده است که می توانید با انجام آن ها در مدت سه ماهه به راحتی تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید . اینستاگرام تیک آبی را به کسانی میدهد که به آنها اعتماد کرده است و اعتماد است که تیک آبی را برای شما ایجاد می کند.


نظر شما درمورد دریافت تیک آبی اینستاگرام چیست ؟ در سایت سید علی ابراهیمی بروز باشید ! درمورد ضد هک کردن پیج اینستاگرام بیشتر بدانید !

, , ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *