آموزش دریافت تیک سبز آپارات | شرایط دریافت تیک سبز اپارات چیست ؟

آموزش دریافت تیک سبز آپارات | شرایط دریافت تیک سبز اپارات چیست ؟ سید علی ابراهیمی

آموزش دریافت تیک سبز آپارات !

آپارات نام یک سرویس اشتراک‌گذاری ویدئو در کشور ایران است. این وبگاه توسط شرکت صباایده راه‌اندازی شده‌است. برای دریافت تیک سبز آپارات با سید علی ابراهیمی همراه باشید !\

تیک سبز آپارات چیست ؟ مفهوم تیک رسمی آپارات

راه‌ حلی برای افزایش اعتبار کانال شما، رسمیت دادن به فعالیت‌های آن و جلوگیری از ایجاد صفحات غیرواقعی و هم‌نام با شما . تیک تایید ، یک تیک سبز رنگ است که در کنار نام کانال، نمایش داده می‌شود و کاربران را مطلع می‌کند که کانال دارای این تیک، تایید شده است و فعالیت‌های آن به شکل رسمی صورت می‌پذیرد.

مزایا تیک سبز آپارات چیست ؟

 1. فعالیت شما رسمی می‌شود : برای افزایش اعتبار کانال‌‌تان در ، پیشنهاد می‌کنیم اقدام به دریافت تیک تایید کنید .
 2. نشان هویت سازمان یا برند شخصی است : وجود تیک تایید به کاربران اعلام می‌کند که این کانال توسط یک شخص حقیقی، یک تولیدکننده‌ی محتوا و یا یک سازمان یا نشان تجاری شناخته شده، مدیریت می‌شود.
 3. نماد محتوای قابل اعتماد است : کاربران با دیدن این تیک متوجه می‌شوند که محتوای منتشر شده در این کانال قابل اعتمادتر از سایر محتواهای بارگذاری شده است.

چطور تیک رسمی آپارات بگیریم ؟

در ویدیو زیر نحوه درخواست تیک رسمی آپارات و شرایط تیک سبز آموزش داده شده است .


شرایط دریافت تیک سبز آپارات چیست ؟

تولیدکنندگان محتوا، شخصیت‌های شناخته‌شده، موسسات، سازمان‌ها و نشان‌های تجاری در صورت داشتن شرایط زیر می‌توانند برای دریافت تیک تایید درخواست ارسال کنند، شما هم در صورت داشتن این شرایط واجد دریافت تیک تاییدهستید:

 • حداقل ۲۰۰۰ دنبال‌کننده در آپارات داشته ‌باشید.
 • باید در کانال فعال و مرتباً در حال به‌روزرسانی محتوا باشید. پیشنهاد می‌شود حداقل ۲۰ ویدیو در بازه‌های زمانی کوتاه در کانال خود بارگذاری کنید. به‌طوریکه فاصله زمانی انتشار ویدیوهای شما از یکدیگر زیاد نباشد.
 • کانال‌هایی که بازنشرکننده محتوا محسوب می‌شوند امکان دریافت نشان کانال تایید شده را نخواهند داشت.
 • پروفایل شما باید کامل باشد، یعنی نام‌کاربری، نام فارسی کانال، توضیحات کانال، تصویر پروفایل و اطلاعات تماس شما از جمله شماره تلفن و ایمیل باید به طور کامل وارد شده باشند. پیشنهاد می‌کنیم در پروفایل کانال، توضیحات و عکس متناسب با نوع فعالیت بارگذاری کنید.

آموزش درخواست تیک رسمی آپارات

برای درخواست نشان تایید آپارات باید به پشتیبانی آپارات مراجعه کنید .


نکات دریافت تیک رسمی آپارات

 • نشان‌های تجاری یا سازمان‌ها باید در بخش تنظیمات کانال، ایمیل رسمی با دامنه وب‌سایت‌شان را وارد کنند. برای مثال ایمیل‌های مانند،info@companyname.com .
 • در نظر داشته باشید در صورت داشتن شرایط بالا و ارسال درخواست برای دریافت تیک تایید ، محتوای کانال شما بررسی خواهد شد. در صورت تایید محتوای کانال، سایر شرایط نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
 • توجه داشته باشید در برخی موارد، ممکن است آپارات در خصوص شخصیت‌های معروف و شناخته شده و نیز نشان‌های تجاری مطرح، بدون در نظر گرفتن تمام شرایط ذکر شده در بالا اقدام به تایید یک کانال نماید.
 • همچنین توجه داشته باشید، نقض قوانین آپارات و یا تغییر نام کانال باعث ابطال نشان کانال رسمی خواهد شد .

آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ نظر شما درمورد نشان تایید آپارات چیست ؟

, ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *