روشن کردن WiFi در قطعی برق ! اتصال پاوربانک به وایفای در قطعی برق

روشن کردن WiFi در قطعی برق ! اتصال پاوربانک به وایفای در قطعی برق سید علی ابراهیمی

روشن کردن WiFi در قطعی برق ! اتصال پاوربانک به وایفای در نبود برق

یکی از مشکلات بزرگی که تمامی مردم ایران درگیر آن هستند قطعی مدوام برق است. با توجه به شروع فصل گرما و افزایش میزان مصرف برق در کشور، نیروگاه‌های برق در جهت کاهش مصرف برق مجبور به اجرای برنامه قطعی برق در سراسر کشور هستند.
موضوعی که در این مطلب می‌خواهیم به آن بپردازیم استفاده از اینترنت به هنگام قطعی برق یا به زبان ساده‌تر چگونه زمان قطعی برق مودم خود را به وسیله پاوربانک روشن نگه‌ داریم؟ با سید علی ابراهیمی همراه باشید !

رفع مشکل قطعی برق و قطعی اینترنت در تابستان

این روزا اکثر کارهای روزمره، کسب وکار، تدریس و خیلی از موارد دیگه که نقش اصلی در زندگی ما دارند وابسته به اینترنت است. با هربار قطعی اینترنت کسب و کارها دچار ضررهای قابل توجهی می شوند، دانشجویان از امتحانات خود عقب می‌افتند و هزاران مشکل دیگر ایجاد می‌شود.

در بعضی از مناطق کشور به دلیل کمبود باتری در دکل‌های اینترنت به هنگام قطعی برق، اینترنت همراه آن منطقه هم تا زمان وصل شدن برق به طور کامل قطع می‌شود.

آموزش روشن کردن وایفای با پاوربانک

با مشاهده ویدیو زیر می توانید در قطعی برق مودم وایفای خود را با استفاده از پاوبانک روشن کنید !چگونه با پاوربانک مودم ADSL  را روشن کنیم ؟

در ادامه می‌خواهیم یک ترفند کاربردی را به شما آموزش دهیم که به هنگام قطعی برق بتوانید مودم ADSL را روشن نگه دارید.

برای اینکه بتوانید موقع قطعی برق مودم ADSL خود را روشن نگه دارید به دو وسیله نیاز دارید:

  1. کابل تبدیل USB به DC12
  2. پاور بانک

کابل تبدیل USB به DC12 را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید و که از تمامی فروشگاه‌های لوازم الکتریکی می‌توانید آن را تهیه کنید.

آیا Fast charge به باطری گوشی اسیب میزند ؟ بیشتر بدانید …

پیش نیاز های روشن کردن وایفای با پاوربانک

نکته‌ای که در هنگام خرید این کابل باید به آن دقت کنید اندازه جک مودم است. جک‌ استفاده شده در مودم‌های ADSL معمولا ۲.۵ میلی‌متر و ۳.۵ میلی‌متر است. هنگام خرید کابل تبدیل USB به DC12 حتما مناسب اندازه جک مودم باشد.

وظیفه کابل USB به DC12 این است که یک سر آن جک ۲.۵ یا ۳.۵ میلی‌متر است به مودم وصل می‌شود و سر USB آن به پاوربانک متصل می‌شود. با این ترفند هرزمان برق قطع شود به راحتی می‌توانید مودم خود را نگه دارید و از اینترنت استفاده کنید.


آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ درمورد راه های افزایش سرعت اینترنت بیشتر بدانید !

, , ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

دیدگاه‌ها

۳ دیدگاه‌ها

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *