دوره برنامه نویسی رایگان ! آموزش برنامه نویسی | یادگیری برنامه نویسی مبتدی

دوره برنامه نویسی رایگان ! آموزش برنامه نویسی | یادگیری برنامه نویسی مبتدی سید علی ابراهیمی

دوره برنامه نویسی رایگان ! آموزش برنامه نویسی

sololearn عنوان یک اپلیکیشن هوشمند برای یادگیری ساده و رایگان کدنویسی مخصوص اندروید می باشد که توسط SoloLearn توسعه و منتشر شده است. مجموعه عظیم آموزش های موجود در این نرم افزار کمک می کند، کد نویسی را از سطح مبتدی تا حرفه ای فرا بگیرید.

یا اینکه توانایی های خود را در زمینه های گوناگون تقویت کنید. بر خلاف بسیاری از برنامه های مشابه که تنها از تعداد خاصی زبان کدنویسی پشتیبانی می کنند این اپ از ۱۱ زبان گوناگون حمایت می کند و دروس را به صورت مستمر به روز می نماید. با سید علی ابراهیمی همراه باشید !

معرفی سولولرن | SoloLearn

هزاران مبحث مختلف در مورد برنامه نویسی در دل این اپلیکیشن موجود می باشد که امکان استفاده از آن ها به صورت رایگان مهیاست! علاوه بر این اگر مطمئن هستید که دانش و توانایی های شما می تواند به دیگر کاربران کمک کند.

آموزش های اختصاصی خود را ایجاد کنید و در یک محیط تعاملی آن ها را با دیگر دنبال کننده آموزش ها به اشتراک بگذارید. کد های مد نظرتان را در محیط ساده اندروید بنویسید و آن ها را تنها با یک اشاره اجرا کنید تا از صحیح بودن آن ها اطلاع مطمئن شوید. در پایان نیز باید عنوان کنیم که تمامی آموزش ها متناسب با سطح توانایی و خواسته هایتان به نمایش در می آید که در دیگر نرم افزار های مشابه دیده نمی شود.

یادگیری برنامه نویسی مبتدی رایگان | دوره برنامه نویسی رایگان

در ویدیو زیر نحوه یادگیری برنامه نویسی مبتدی با دوره های برنامه نویسی رایگان در سولولرن آموزش داده شده است .امکانات سولولرن چیست ؟

‏یادگیری با sololearn رایگانه! نه پرداخت درون‌برنانه ای داره و نه هیچ تبلیغی!
‏با ما میتونی زبانهای HTML, C++, PYTHON , java , C#, SQ , swift و ruby رو یاد بگیری!
‏کسایی که‌تو جامعه تاثیر دارن و فعالن‌ رو دنبال کن تا چیزایی که یادگرفتی بیشتر برات جا بیوفته، و رو هر وسیله‌ای (کامپیوتر یا گوشی) تمرین کن و تواناییات رو ارتقا‌ بده. جامعه نا برنانه‌نویسی رو خییلیییی راحت میکنه برات. یعنی یک دوره برنامه نویسی رایگان و کامل !
‏با solo learn میتونی :
کدنویسی رو با جمله های کوتاه و امتحان های باحال یاد بگیری. در حال حاضر ۱۱ نوع مختلف زبان با بیشتر از ۹۰۰ موضوع از پایه تا سطح پیشرفته در دسترس هست!

آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ درمورد وظایف منبع تغذیه کامپیوتر بیشتر بدانید !

, , ,
فعال رسانه ای و بلاگر حوزه تکنولوژی

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *